pranie dywanów Tuchola, oferta

pranie dywanów Tuchola, oferta

Z góry dziękuję za polecenie jakiejś porządnej pralni, do której można oddać wykładzinę do gruntownego prania. Jeżeli polecacie jakieś czyszczenie dywanów w Człuchowie, dajcie znać.

Babeczka

Posty: 5

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, lecz też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak idealne pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

Black_Riot

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o czyszczenie dywanów, to naprawdę polecam. Usługa efektywna co najmniej na pół roku. Korzystam z porządnej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, bo naprawdę działają niezwykle skutecznie.

DaNceR

Posty: 8

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bo nawet jak to jest jakaś fachowa usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bo tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

Acclaim

Posty: 12

 
Zapoznaj się z tymi usługami czyszczenia dywanów w Człuchowie http://www.pralniadywanow.eu. Są mega skuteczną pralnią, a w dodatku niedrogą. Na każde święta oddajemy wykładziny i dywany i zawsze jesteśmy zadowoleni z efektu.

Wariat

Posty: 10

 
Pewnie w końcu i ja będę musiała skorzystać z czyszczenia dywanów. Szukałam w Tucholi dobrych pralni, ale jak coś, zawsze możecie polecić jeszcze jakąś sprawdzoną firmę. Czekam i pozdrawiam.

merylos

Posty: 9

 
U nas dywany są zawsze czyste i naprawdę bez porównania z tymi, jakie ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, że to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów. Jest wiele tanich pralni w Grudziądzu.

Kleooo6

Posty: 9