Potrzebna pomoc informatyka

Potrzebna pomoc informatyka

Witajcie, poszukuję firmy albo osoby prywatnej, która jest w stanie przegrać kilka kaset vhs na płyty dvd. Są to dla mnie niezwykle cenne nagrania i chętnie wróciłbym do dawnych wspomnień.

Uleczek4

Posty: 17

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego odszukać natomiast może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca wspaniała natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

Nargil

Posty: 22

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania lecz nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony odszukać dobry odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową albowiem innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna doskonalsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Bankowy

Posty: 26

 
Witaj kolego, jeżeli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest naprawdę interesujący.

Wacław

Posty: 20

 
Od niedawna rozmyślam nad takim rozwiązaniem jednak nie odnalazłem nic konkretnego. Czy ktoś z użytkowników ma odpowiedź na nurtujące mnie pytanie? Potrzebuje pilnej pomocy, bowiem chce zarchiwizować kilka rodzinnych pamiątek. Do tej pory odnalazłem kilka takich osób lecz żądają oni kilkuset złotych od jednego nagrania vhs więc jest to trochę zbyt dużo jak dla mnie.

api12

Posty: 18

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w porządnej formie nasze rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś wykonać?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

Rrobo159

Posty: 26