Znany jest komuś program do ewidencji urlopów?

Znany jest komuś program do ewidencji urlopów?

Dzień dobry. Zamierzam nabyć kadrowej program do planowania czasu pracy, myślicie, że to ułatwi jej pracę?

mniszek

Posty: 14

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

zachy

Posty: 18

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

duszeniec

Posty: 10

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Na dodatek program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

Gosienka54

Posty: 10

 
Niewątpliwie, że elektroniczny system urlopowy to olbrzymie ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Sarenka

Posty: 12

 
Co prawda program do rozliczania delegacji najczęściej spotykany jest w urzędach, ale polecam go również firmom.

Przed dokonaniem zakupu, zajrzyjcie do oferty http://luminum.pl/delegacje_funkcjonalnosc.php. Specjalizują się bowiem w przygotowywaniu tego rodzaju programów.

Marys56

Posty: 18

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Nim_wer

Posty: 23

 
U nas pracownicy bardzo wielokrotnie elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o pozyskanym zwolnieniu lekarskim.

Webmaster

Posty: 20

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, iż program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

Gucio

Posty: 18

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

giurent

Posty: 16