Mozaika, gdzie kupujecie ?

Mozaika, gdzie kupujecie ?

Wiecie może coś na temat jaka mozaika będzie najlepsza do łazienki? Jak macie jakiś sprawdzony sklep, to napiszcie.

Dziękuję.

serbuś

Posty: 10

 
Akurat jest tak, że staram się dbać o swoją podłogę w kuchni, jak tylko się da. Tyle, że nie zawsze mi to wychodzi. Mam niskiej klasy płytki i też szukam lepszego rozwiązania. Poszperałam w tym sklepie i być może wybiorę podłogę bambusową, nie chłonie wody.

Miklasz

Posty: 17

 
Też przydałaby się w mojej kuchni podłoga bambusowa. To, że nie chłonie wody to najważniejsza zaleta. A tak naprawdę mam dość już zimnych płytek, na których pupami siedzą moje dzieci. Najgorsza jest zima, kiedy trudno jest mi ich zmotywować do noszenia kapci.

WalSystem

Posty: 18

 
Gigantyczny wybór płytek mają tutaj http://www.lu-go.pl. Na sklep wpadłam przy okazji szperania w internecie, bo jestem w trakcie gruntownego remontu. Da się tu wybrać rzeczywiście dobrej jakości materiały.

giurent

Posty: 16

 
Przypadkiem wpadłam na ten sklep. Niezmiernie spodobały mi się podłogi. Fajny system montażu. Pewnie idzie sprawnie, bez większego brudu. Ceny całkiem do rzeczy, być może skuszę się na zmianę w salonie. Mają duży i oryginalny wybór.

mario72k

Posty: 14

 
Do kuchni polecam gres matowy. Szybko i łatwo się go czyści, wybraliśmy ciemniejszy kolor i duży format płytek. Gres jest twardy, dlatego obecnie to najlepszy pomysł, żeby zrobić remont raz a porządnie na lata. Z kasą trzeba się liczyć, no ale wydasz na taki materiał to masz chociaż pewność, że przez wiele lat podłoga będzie się trzymać.

Poison76

Posty: 21

 
Z płytkami bywa różnie. Jak robiłem remont w domu wydawało mi się, że kupuję w rzeczywiście dobrym sklepie. Zapłaciłem nie mało, a ich marna jakość po roku czasu dała o sobie znać.

Szybka Krysia

Posty: 21

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

marq

Posty: 24

 
Udało mi się właśnie w tym sklepie kupić bardzo ładne płytki do kuchni. Mają bardzo duży wybór jeśli chodzi o mozaiki z różnego materiału, także jest ogromna możliwość wyboru. Polecam gorąco takie zakupy.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o podłogę w kuchni to fakt, że robi się ją taką, jak eksploatujesz to pomieszczenie. Jeśli nie nie jest tak, że nagminnie w niej pichcisz i siedzisz to wcale nie muszą to być tradycyjne płytki ceramiczne, które i tak chłoną wodę.

Marioleczka

Posty: 18