Meble na zamówienie, gdzie zamówić

Meble na zamówienie, gdzie zamówić

Witam, co ciekawego i funkcjonalnego proponujecie do wnętrz szaf wnękowych na zamówienie. Co wam się przydaje najbardziej?

Złoty

Posty: 17

 
Jak pragniesz najtańszy materiał do mebli na zamówienie, to zamów je z płyty laminowanej z obrzeżami PCV. Za metr bieżący płacisz chyba wtedy około 800 pln. Ale nie jestem pewien, więc trzeba pytać firmę. Bez bajerów to może w średniej wielkości kuchni zmieścisz się w 3 tysiącach. Pozdrawiam.

RafBe

Posty: 20

 
Dla szafy wnękowe na zamówienie jeśli chodzi o poddasze większość firm ma gotowych projektów, które wymagają jedynie małej przeróbki odnośnie dokładnych wymiarów. Wcale nie jest powiedziane, że muszą być droższe.

Szybka Krysia

Posty: 21

 
W moich meblach na zamówienie, a dokładniej w szafie wnękowej najbardziej przydają mi się niezbyt głębokie szuflady. Mam też kilka głębokich, ale tak naprawdę już sama nie wiem, co w nich trzymam:)

joziq34

Posty: 26

 
W szafach wnękowych na zamówienie przydaje się system wieszany, półki, szuflady, kosze wysuwane. Trzeba ocenić jakich rzeczy ma się więcej do schowania i według tego wybierać pomiędzy tymi rozwiązaniami.

vocalset

Posty: 19

 
Co do cen, to różnie to bywa. Jeśli akurat zakład ma jakiegoś materiału pod dostatkiem, albo w mega nadwyżce to można po okazyjnej cenie dostać meble na zamówienie za niewiarygodnie małe pieniądze.

eluniq

Posty: 23

 
Witam, odradzam rattan do szaf wnękowych na zamówienie. Teraz modne jest szkło tzw. lacobel z różnymi grafikami. Taką szafę jest łatwiej utrzymać w czystości, poszukaj sobie w sieci i oceń. Świetny bajer.

CAUCHETWERE

Posty: 17

 
Widzę, że masa tu na forum pytań o najtańsze rozwiązania. Jeśli chodzi o szafy wnękowe na zamówienie polecam z czystym sumieniem http://www.meble-martex.pl przeglądając się w lustrze szafy wykonanej przez tą właśnie firmę. Projekt dali na medal, od razu go zaakceptowałem. Wszystko na szóstkę z plusem.

GGregbard

Posty: 8

 
Chyba raczej firmy z meblami na zamówienie nie idą na układ, że klient będzie je sam składał. Może meble na wymiar do samodzielnego montażu? Ale tu nie wiem, jak wygląda sprawa z projektami.

Sarenka

Posty: 12

 
Firmy z meblami na zamówienie nie robią chyba poprawek po innej firmie. A jeśli już to trzeba im chyba dobrze zapłacić, projekt muszą pewnie wykonać nowy. Być może się mylę, może zależy co miałyby poprawić.

Kleooo6

Posty: 9