informatyk, znacie ?

informatyk, znacie ?

Mam problem z podłączeniem drukarki do komputera. Nie za niezmiernie wiem, co z tym zrobić? Może by mi jakiś serwis komputerowy pomógł? Znacie kogoś, kto się tym zajmuje.

Polaczek90

Posty: 1

 
Mnie serwis laptopów bardzo pomógł. Miałem kłopoty z kartą graficzną, dlatego szybko zabrali się za pracę i dali radę. Polecam fachowców, albowiem samemu to można tylko zaszkodzić, a później taka naprawa jest o mnóstwo trudniejsze i niewątpliwie o mnóstwo wiecej kosztuje.

doprzodu67

Posty: 10

 
Gdyby nie informatyk to bym miał poważne kłopoty z odzyskiwaniem danych z dysku twardego. Dysk był mocno zniszczony, zatem myślałem, że się nie uda. Na szczęście większość danych dało się odzyskać i jestem niesłychanie usatysfakcjonowany. Polecam oddać komputer komuś, kto się na tym rzeczywiście niesłychanie dobrze zna.

labuh

Posty: 10

 
Korzystałem z serwisu komputerowego w Świdniku i wgrywali mi najlepszy programy antywirusowy. Do dzisiaj z niego korzystam i jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Kruczek23

Posty: 2

 
Jeśli ktoś szuka fachowców to warto zgłosić się do serwisu laptopów https://itex-serwis-komputerow.pl, bo oni się na wszystkim niezmiernie dobrze znają. Są w stanie nam pomóc przy nagłych awariach jak i innych problemach.

Motospec

Posty: 15

 
Bez serwisu komputerów to bym ze sprzętu nie korzystał. Mam pecha i ciągle się coś dzieje nie tak. Dobrze, iż są specjaliści, którzy są w stanie mi pomóc.

TomekK

Posty: 3

 
Nie znam się kompletnie na komputerach. Zawsze jak pojawi się jakaś awaria to korzystamy z pomocy informatyków, bo to dla mnie bezpieczniejsze rozwiązanie. Można w ten sposób zyskać naprawdę bardzo dużo. Wiem, że trzeba zapić, ale się opłaca.

Uleczek4

Posty: 2