kredyt hipoteczny lublin, gdzie szukać ?

kredyt hipoteczny lublin, gdzie szukać ?

Czy doradca kredytowy z Lublina mi pomoże w czytaniu umowy i tym podobnych? Nie chce mieć potem kłopoty z podpisaniem czegoś niekorzystnego dla siebie, wobec tego szukamy pomocy od kogoś fachowego.

lalunia333

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

Oklimas

Posty: 3

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bowiem ma zdolność kredytową, lecz gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są niezmiernie drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a poniektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bowiem inaczej nie zakupię sobie mieszkania.

syrena88

Posty: 10

 
Według mnie, jeśli korzystać z pomocy doradcy kredytowe z Lublina to tylko z osoby niezależnie. Do banku szkoda iść, bo to przecież ich człowiek i przedstawi ich ofertę, jaką najlepszą.

david011

Posty: 3

 
Na szczęście mam własne mieszkanie zarówno ten kłopot mnie nie dotyczy. Wiem tylko ze kredyt to wiele wyrzeczeń, albowiem znajomi mają. Z drugiej strony jak ma się mieszkać z teściami albo rodzicami to już lepiej wybrać sobie kredyt hipoteczny i wyprowadzić się jak najszybciej.

jui

Posty: 15

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeśli my weźmiemy kredyt to wtedy bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, zatem pożądane byłoby pójść i sprawdzić jak taka pomoc wygląda i jak sporo na niej można zyskać.

Sewerynus

Posty: 21

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeśli my weźmiemy kredyt to wtedy bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, dlatego warto pójść i sprawdzić jak taka pomoc wygląda i jak wiele na niej można zyskać.

pawel253

Posty: 5