Gdzie kupujecie moduły Arduino ?

Gdzie kupujecie moduły Arduino ?

Witam.

Czy Arduino UNO będzie świetnym wyborem dla początkującego? Oceńcie moją propozycję :)

mniszek55

Posty: 12

 
Sam w przeszłości kupowałem zestaw Arduino, który kosztował mnie zaledwie 150 złotych.

Składał się on z niesamowicie olbrzymiej liczby elementów, jakie postanowiłem wykorzystać na etapie nauki. Nie żałuję, bowiem odkryłem niesłychanie ciekawe rzeczy i zmieniłem nawet nieco zawód.

F-Dertus

Posty: 10

 
Na podstawie Waszych informacji i doświadczeń dokonałem wyboru i zakupiłem odpowiedni wyświetlacz Arduino LCD. Zastanawiałem się wcześniej nad tym, ile powinien mieć kolumn, wierszy, co przekładało się na ilość znaków, które mieścił na ekranie. Dokonałem wyboru wyświetlacza z zielonym podświetleniem, choć miałem do wyboru jeszcze niebieskie :)

Krausek34

Posty: 25

 
Wybór Arduino LCD, który sprostałby moim oczekiwaniom trwał stosunkowo krótko. Wystarczyły dwa dni porównania poszczególnych propozycji, abym dokonał produktu, który jest adekwatny do moich potrzeb. W razie czego mogę podpowiedzieć także Wam.

BenK000

Posty: 16

 
Trudno przejść obojętnie wobec Arduino mega, bowiem taka płytka deweloperska nie pojawia się na rynku przesadnie wielokrotnie.

Wygoda, szeroka funkcjonalność i obecność rozmaitych wejść/wyjść, gigantyczna ilość pamięci FLASH – to wszystko jej zalety :)

kirekk

Posty: 26

 
Mogę absolutnie wszystkim polecić moduł Arduino UNO, który zamówiłem za pośrednictwem tego sklepu internetowego http://abc-rc.pl/Arduino.

Nie żałuję swojego wyboru, ponieważ dzięki niemu rozwinąłem swoje umiejętności w środowisku programistycznym Arduino. Myślę, iż chcąc zacząć swoją przygodę z programowaniem to będzie dla Was doskonały wybór.

Polecam.

Cybooor

Posty: 14

 
Sklepów z Arduino znam bardzo wiele, które proponują dość szeroki asortyment, gdy w rachubę wchodzą moduły oraz rozmaite interfejsy umożliwiające komunikację. Wychodzę z założenia, że z pomocą dobrego sklepu jesteście w stanie znacząco rozwinąć swoje umiejętności.

bartek1922

Posty: 26

 
Mam świadomość, iż Arduino UNO to dość popularny moduł, który korzysta z mikrokontrolera AVR ATmega328. Godną uwagi kwestią jest fakt, że znajduje się on w wymiennej obudowie. Używałem go, gdy zaczynałem przygodę z programowaniem w środowisku Arduino.

Polecam!

Kmiotek55

Posty: 17

 
Wydaje mi się, że pod względem popularności Arduino UNO nie ma sobie równych. Ten moduł wyróżnia się przede wszystkim 14 cyfrowymi wejściami i wyjściami, a ponadto sześcioma kanałami PWM.

O możliwościach decyduje także 6 wejść analogowych i dużo interfejsów :)

GF6

Posty: 17

 
Sklepów z Arduino znam niesłychanie dużo, jakie oferują dość szeroki asortyment, gdy w rachubę wchodzą moduły oraz rozmaite interfejsy umożliwiające komunikację. Wychodzę z założenia, że z pomocą dobrego sklepu jesteście w stanie znacząco rozwinąć swoje umiejętności.

Marti

Posty: 20