podsłuch w telefonie, polecicie ?

podsłuch w telefonie, polecicie ?

Czytałem o oprogramowaniu Spyphone. Może to jest całkiem dobre rozwiązanie? Taki podsłuch byłby perfekcyjny do telefonu dziecka. Podobno ma sporo możliwości niż tylko nagrywanie rozmów?

proszek

Posty: 6

 
A muszę dodać, iż jeśli chodzi o podsłuch na telefon w tym droższym pakiecie, to jest on niewykrywalny dla programów antywirusowych. Doskonała sprawa, gdyby było podejrzenie, iż użytkownik się domyśli ;) U mnie się sprawdza, więc polecam. Obsługa bezproblemowa.

donbagino

Posty: 11

 
Spyphone można uruchomić zdalnie na telefonie, ale musisz aplikację zainstalować. Tak czy inaczej, musisz mieć telefon w ręce. Nie ma innej możliwości. Poczytaj sobie na stronie i dowiesz się, w czym jest rzecz.

drumer

Posty: 6

 
Polecam zajrzeć sobie tutaj https://spyphonesoft.pl/. Sprawdzisz sobie tutaj wszystkie informacje o Spyphone, czyli podsłuchu, który można zainstalować na każdym telefonie komórkowym.

czartoryski

Posty: 6

 
Ja też planuję podsłuch w telefonie. Tyle, że mam obawy co do ceny. Nie wiem, czy dam radę finansowo. Podobno tania taka usługa nie jest. Jak coś wiecej na ten temat możecie powiedzieć, to piszcie. Czy to w ogóle jest opłacalne na dłuższą metę. Czekam i dziękuję.

matek562

Posty: 16

 
Podsłuch w telefonie obsługuje się łatwo. Można zlecić przesyłanie danych na swój telefon, na skrzynkę mailową lub na serwer, czyli mieć dostęp do konkretnej strony www. To niesłychanie prosta aplikacja.

lalunia333

Posty: 8

 
Masz dostęp do podsłuchu w telefonie na swoim aparacie. Możesz wybrać możliwość na maila lub na serwer. Trzeba się zastanowić, jak będzie najwygodniej. Tak naprawdę to oprogramowanie ma szereg funkcji. Nie z każdej trzeba korzystać. Wykup sobie pakiet, z jakiego naprawdę będziesz korzystać.

Dzidzia

Posty: 5